Oferta firmy

Dźwigi budowlane Ostrów, Kalisz, Raszków

Dźwigi do 30t

Świadczymy usługi dźwigami do 30t. Stawiamy hale, konstrukje, wiązary, silosy, itp. Prowadzimy załadunek i rozładunek maszyn, towarów budowlanych, szyn kolejowych, klimatyzatorów itp. Nasi operatorzy posiadają duże doświadczenie.

Wywrotki Ostrów, Kalisz, Raszków

Wywrotki

Wywozimy ziemie, gline, gruz, piasek, materiały budowlane. Wykonujemy prace związane z korytowaniem pod kostkę, kopaniem fundamentów, szamb, drenów zajmujemy się rozbiórkami i wywozimy ten urobek we wskazane miejsce lub swoje.

 usługi koszowe Ostrów, Kalisz, Raszków

podnośniki koszowe do 30m

Posiadamy podnośniki koszowe do 30m. Mamy specjalistyczny sprzęt w ciężki teren co pomaga w realizacji trudnego zlecenia. Wykonujemy prace przy montażu konstrukcji, hal, reklam, kominów, wież telefonicznych itp.

 Koparko_ładowarki CAT Ostrów, Kalisz, Raszków

Koparko-ładowarki

Wykonujemy wszelkie prace które może wykonać koparko-ładowarką CAT. Kopanie, korytowanie, czyszczenie i pogłębianie rowów, spychanie, wywożenie, załadunek, rozładunek, odśnieżanie itp. Posiadamy łyżki do kopania fundamentów 30, 40, 50, 60, 70,80 i skarpówka. Najażniejsze precyzyjni operatorzy ! Praca 24 h na dobe.

  Pomoc drogowa Ostrów, Kalisz, Krotoszyn, Raszków

Pomoc drogowa

Przewóz mini koparek, palet, materiałów budowlanych, bram, kontenerów, baraków, konstrukcji, nietypowych elementów , itp. dysponujemy załadunkiem i rozładunkiem przy pomocy dźwigów i koparko-ładowarek,pomoc 24h

 odśnieżanie Ostrów, Kalisz, Krotoszyn, Raszków

Usługa odśnieżania

Odśnieżanie placów, chodników, dróg dojazdowych, parkingów, posesji za pomocą specjalistycznego sprzętu. Zajmujemy się również wywozem nadmiaru śniegu własnymi wywrotkami. Odśnieżamy 24h na dobę.!!!

 piasek, gruz Ostrów, Kalisz, Krotoszyn, Raszków

Sprzedaż materiałów sypkich

Prowadzimy sprzedaż czarnej ziemi, piasku, kruszyw drogowych, gruzu kruszonego itp. Posiadamy miejsce odbioru ziemi, gliny z wykopu, gruzu z rozbiórek itp. Posiadamy własny sprzęt do załadunku i wywozu podanych materiałów.

 budowa maszyny Ostrów, Kalisz, Krotoszyn, Raszków

Doradztwo

Nasza firma stawia na rzetelność w stosunku do inwestora. Doradzamy w sprawach wykonywanych prac, aby nie narazić na dodatkowe koszty dla inwestora, co wiąże się z oszczędnościamy na budowie. Dojeżdżamy na plac budowy w sprawach doradztwa przed zleceniem prac - ważny szczegół !